Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
R

RISING INVESTMENTS AS898 693 392

Vuokraus
Osakeyhtiö
Dokkvegen 11 3920 PORSGRUNN, Norge

RISING INVESTMENTS AS

Suljettu 1. helmikuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Drift og utleie av fast eiendom, bedriftsrådgivning, herunder konsulenttjenester knyttet til både økonomifunksjoner i selskapet og drift av selskap, utarbeidelse av anbud, rekruttering av personell samt annen virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
13 vuotta
- 9. elo 2012 – 1. helmi 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
9 027 697
NOK
Vuositulos 2021
1 572 594
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
11 388 906
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 16. huhti 2024

Omistusosuus

Osakkeet omistaa RISING INVESTMENTS AS

NimiOsakesarjaOsakkeiden kokonaismääräJaa
E
EDGE BRANDING AS
Tavalliset osakkeet
19 201
50 %
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
9 027 697
Vuositulos yhteensä
1 572 594
Vastaavat yhteensä
35 706 069
Velat yhteensä
24 317 163
Oma pääoma yhteensä
11 388 906

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
9 027 697
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 772 143
Liiketulos
255 554
Rahoitustuotot/-kulut
1 573 679
Tulos ennen veroja
1 829 232
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
256 638
Vuositulos yhteensä
1 572 594

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 206 099
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
34 499 970
Vastaavat yhteensä
35 706 069
Lyhytaikainen velka
8 560 454
Pitkäaikainen velka
15 756 709
Velat yhteensä
24 317 163
Sijoitettu pääoma
142 402
Kertyneet voittovarat
11 246 504
Oma pääoma yhteensä
11 388 906
Oma pääoma ja velat yhteensä
35 706 069

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta