INDUSTRIVEIEN 2 HOLMESTRAND AS
Toiminnassa
Kjøp, utleie, drift og salg av eiendommer og andre produkter/tjenester
som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap
med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte
gjøre seg interessert i andre foretak.
Avainsanat
construction activitiespilingdamp proofing workimpregnation workdehumidificationshaft excavationsteel bendingmasonry workpavingslab layingassemblydismantlingscaffoldingwork platformsconstructionpipesindustrial furnacesundergroundoutdoor swimming poolssandblastingrentalcranes
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SC
Svenn Cato Hagen1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- SC
Svenn Cato Hagen1970
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 17. marras 2015
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 1 530 639
- NOK
- Vuositulos 2025
- 279 621
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 1 376 141
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. huhti 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SC 1970 | Managing Director/CEO | 100 % epäsuoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SC 1970 | Chairman | 100 % epäsuoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SC 1970 | Managing Director/CEO, Chairman | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 19. tammi 2024
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK −45 849Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 530 639 | 1 514 075 | 1 501 854 | 1 409 928 | 1 077 581 |
Vuositulos yhteensä | 279 621 | 199 635 | 273 702 | 389 668 | 184 064 |
Vastaavat yhteensä | 10 304 388 | 10 234 735 | 10 396 899 | 10 475 146 | 10 431 329 |
Velat yhteensä | 8 928 247 | 9 138 215 | 9 500 014 | 9 851 960 | 9 797 379 |
Oma pääoma yhteensä | 1 376 141 | 1 096 520 | 896 885 | 623 185 | 633 950 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 530 639 | 1 514 075 | 1 501 854 | 1 409 928 | 1 077 581 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 714 130 | 672 119 | 644 568 | 566 622 | 576 050 |
Liiketulos | 816 509 | 841 957 | 857 286 | 843 306 | 501 531 |
Rahoitustuotot/-kulut | −458 080 | −585 506 | −506 631 | −343 731 | −265 552 |
Tulos ennen veroja | 358 429 | 256 451 | 350 655 | 499 575 | 235 979 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 78 808 | 56 816 | 76 953 | 109 907 | 51 915 |
Vuositulos yhteensä | 279 621 | 199 635 | 273 702 | 389 668 | 184 064 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 369 526 | 9 704 096 | 7 769 991 | 7 884 421 | 8 132 265 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 934 862 | 530 639 | 2 626 908 | 2 590 724 | 2 299 064 |
Vastaavat yhteensä | 10 304 388 | 10 234 735 | 10 396 899 | 10 475 146 | 10 431 329 |
Lyhytaikainen velka | 911 310 | 889 402 | 1 019 325 | 888 066 | 369 733 |
Pitkäaikainen velka | 8 016 937 | 8 248 813 | 8 480 689 | 8 963 894 | 9 427 646 |
Velat yhteensä | 8 928 247 | 9 138 215 | 9 500 014 | 9 851 960 | 9 797 379 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 346 141 | 1 066 520 | 866 885 | 593 185 | 603 950 |
Oma pääoma yhteensä | 1 376 141 | 1 096 520 | 896 885 | 623 185 | 633 950 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 10 304 388 | 10 234 735 | 10 396 899 | 10 475 146 | 10 431 329 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Construction
43
Toiminta
Specialised construction activities
43.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Other specialised construction activities
43.99
Teollisuusryhmä
Other specialised construction activities n.e.c.
43.990
Teollisuusryhmä
Other specialised construction activities n.e.c.