SOLSTREIFVEIEN 7 AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- YG
Yunus Gezen1980
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 19. touko 2020 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 5 200 000
- NOK
- Vuositulos 2021
- −671 992
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −712 742
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
YG 1980 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 200 000 |
Vuositulos yhteensä | −671 992 |
Vastaavat yhteensä | 4 631 289 |
Velat yhteensä | 5 344 031 |
Oma pääoma yhteensä | −712 742 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 200 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 5 985 531 |
Liiketulos | −785 531 |
Rahoitustuotot/-kulut | −75 998 |
Tulos ennen veroja | −861 528 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −189 536 |
Vuositulos yhteensä | −671 992 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 209 491 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 421 798 |
Vastaavat yhteensä | 4 631 289 |
Lyhytaikainen velka | 1 544 031 |
Pitkäaikainen velka | 3 800 000 |
Velat yhteensä | 5 344 031 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −742 742 |
Oma pääoma yhteensä | −712 742 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 631 289 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta