MJH INVEST AS
Suljettu 5. toukokuuta 2025, Vapaaehtoinen selvitystila
Investere i eiendom, aksjer og annet som naturlig faller under dette.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MH
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 7. kesä 2021 – 5. touko 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Oma pääoma yhteensä 2023
- 20 635
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. loka 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MH | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 0 | −293 | 0 |
Vastaavat yhteensä | 21 223 | 20 000 | 20 000 |
Velat yhteensä | 588 | 584 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 20 635 | 19 416 | 30 000 |
T&T
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Liiketulos | 0 | 0 | 0 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | −293 | 0 |
Tulos ennen veroja | 0 | −293 | 0 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 0 | −293 | 0 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 20 000 | 0 | 20 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 223 | 20 000 | 0 |
Vastaavat yhteensä | 21 223 | 20 000 | 20 000 |
Lyhytaikainen velka | 588 | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 584 | 0 |
Velat yhteensä | 588 | 584 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −9 365 | −10 584 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 20 635 | 19 416 | 30 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 21 223 | 20 000 | 30 000 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta