Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HOME APARMENTS AS922 919 232

Vuokraus
Osakeyhtiö
Wessels gate 1B 0165 OSLO, Norge

HOME APARMENTS AS

Suljettu 4. kesäkuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Utleie av egen eller leid fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 18. kesä 2019 – 4. kesä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
−95 094
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−94 837
NOK
Viimeksi päivitetty: 4. syys 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−95 094
Vastaavat yhteensä
4 158
Velat yhteensä
98 995
Oma pääoma yhteensä
−94 837

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
95 085
Liiketulos
−95 085
Rahoitustuotot/-kulut
−9
Tulos ennen veroja
−95 094
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−95 094

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 158
Vastaavat yhteensä
4 158
Lyhytaikainen velka
77 448
Pitkäaikainen velka
21 547
Velat yhteensä
98 995
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
−119 267
Oma pääoma yhteensä
−94 837
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 158

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta