ENL EIENDOM AS
Suljettu 26. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LE
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 28. huhti 2017 – 26. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 8 105 350
- NOK
- Vuositulos 2021
- 6 144 317
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 30 430
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 105 350 |
Vuositulos yhteensä | 6 144 317 |
Vastaavat yhteensä | 8 840 841 |
Velat yhteensä | 8 810 411 |
Oma pääoma yhteensä | 30 430 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 105 350 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 89 025 |
Liiketulos | 8 016 325 |
Rahoitustuotot/-kulut | −188 594 |
Tulos ennen veroja | 7 827 731 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 683 414 |
Vuositulos yhteensä | 6 144 317 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 8 840 841 |
Vastaavat yhteensä | 8 840 841 |
Lyhytaikainen velka | 7 705 341 |
Pitkäaikainen velka | 1 105 070 |
Velat yhteensä | 8 810 411 |
Sijoitettu pääoma | 30 430 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 30 430 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 840 841 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta