Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SKOGKANTEN UTBYGGING AS922 064 113

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kong Augvalds veg 8A 4262 AVALDSNES, Norge

SKOGKANTEN UTBYGGING AS

Suljettu 14. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 15. tammi 2019 – 14. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−344 529
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
3 741 859
NOK
Viimeksi päivitetty: 10. loka 2023

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 10. loka 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−344 529
Vastaavat yhteensä
74 145 879
Velat yhteensä
70 404 021
Oma pääoma yhteensä
3 741 859

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
340 805
Liiketulos
−340 805
Rahoitustuotot/-kulut
−245
Tulos ennen veroja
−341 050
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
3 479
Vuositulos yhteensä
−344 529

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
52 727 906
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
21 417 973
Vastaavat yhteensä
74 145 879
Lyhytaikainen velka
70 404 021
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
70 404 021
Sijoitettu pääoma
3 741 859
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
3 741 859
Oma pääoma ja velat yhteensä
74 145 879

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta