Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SMART EIENDOM 2 AS823 073 372

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Bjørnar Håkensmoen Einervegen 9 2409 ELVERUM, Norge

SMART EIENDOM 2 AS

Suljettu 30. lokakuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 11. heinä 2019 – 30. loka 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
260 300
NOK
Vuositulos 2022
−204 187
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−374 864
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
260 300
Vuositulos yhteensä
−204 187
Vastaavat yhteensä
5 663 318
Velat yhteensä
6 038 182
Oma pääoma yhteensä
−374 864

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
260 300
Liiketoiminnan kulut yhteensä
244 182
Liiketulos
16 118
Rahoitustuotot/-kulut
−220 305
Tulos ennen veroja
−204 187
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−204 187

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
5 642 867
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
20 451
Vastaavat yhteensä
5 663 318
Lyhytaikainen velka
13 200
Pitkäaikainen velka
6 024 982
Velat yhteensä
6 038 182
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−404 864
Oma pääoma yhteensä
−374 864
Oma pääoma ja velat yhteensä
5 663 318

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta