Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TG9 - W1 AS926 032 496

Vuokraus
Osakeyhtiö
Tollbugata 9 8006 BODØ, Norge

TG9 - W1 AS

Suljettu 14. marraskuuta 2024, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

TG9 - W1 AS KONKURSBO
Kjøp, utvikling og utleie av eiendommer og hva hermed står i forbindelse, herunder delta i andre selskaper.
Kjøp, utvikling, utleie og salg av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 25. marras 2020 – 14. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−16 625
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
8 151 555
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 23. tammi 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−16 625
−26 250
Vastaavat yhteensä
21 483 785
20 561 637
Velat yhteensä
13 332 230
12 393 457
Oma pääoma yhteensä
8 151 555
8 168 180

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
16 625
26 250
Liiketulos
−16 625
−26 250
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−16 625
−26 250
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−16 625
−26 250

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
21 279 548
19 261 420
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
204 237
1 300 217
Vastaavat yhteensä
21 483 785
20 561 637
Lyhytaikainen velka
2 106 580
1 234 872
Pitkäaikainen velka
11 225 651
11 158 585
Velat yhteensä
13 332 230
12 393 457
Sijoitettu pääoma
8 200 000
8 200 000
Kertyneet voittovarat
−48 445
−31 820
Oma pääoma yhteensä
8 151 555
8 168 180
Oma pääoma ja velat yhteensä
21 483 785
20 561 637

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta