Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SVANEVEIEN15 AS926 349 465

Vuokraus
Osakeyhtiö
Næringsveien 8 4323 SANDNES, Norge

SVANEVEIEN15 AS

Suljettu 7. elokuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
2 vuotta
- 7. tammi 2021 – 7. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−105 166
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
3 708 790
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−105 166
Vastaavat yhteensä
4 218 281
Velat yhteensä
509 491
Oma pääoma yhteensä
3 708 790

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
81 076
Liiketulos
−81 076
Rahoitustuotot/-kulut
−24 090
Tulos ennen veroja
−105 166
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−105 166

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
4 200 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
18 281
Vastaavat yhteensä
4 218 281
Lyhytaikainen velka
9 491
Pitkäaikainen velka
500 000
Velat yhteensä
509 491
Sijoitettu pääoma
4 050 000
Kertyneet voittovarat
−341 210
Oma pääoma yhteensä
3 708 790
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 218 281

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta