SUCSE AS
Suljettu 28. lokakuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SN
- Toiminta-aika
- 14 vuotta
- - 30. marras 2009 – 28. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 1 696 735
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 5 112 807
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SN | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
CN | Hallituksen jäsen | - |
EN | Hallituksen jäsen | - |
SN | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 696 735 |
Vastaavat yhteensä | 13 268 450 |
Velat yhteensä | 8 155 644 |
Oma pääoma yhteensä | 5 112 807 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 25 357 |
Liiketulos | −25 357 |
Rahoitustuotot/-kulut | 2 196 497 |
Tulos ennen veroja | 2 171 140 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 474 405 |
Vuositulos yhteensä | 1 696 735 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 235 171 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 033 279 |
Vastaavat yhteensä | 13 268 450 |
Lyhytaikainen velka | 505 644 |
Pitkäaikainen velka | 7 650 000 |
Velat yhteensä | 8 155 644 |
Sijoitettu pääoma | 136 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 976 807 |
Oma pääoma yhteensä | 5 112 807 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 13 268 450 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta