STRINDVEIEN UTLEIE AS
Suljettu 19. kesäkuuta 2024STRINDVEIEN UTLEIE AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- RW
- Hallituksen puheenjohtaja
- RW
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 30. tammi 2014 – 19. kesä 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2017
- 378 000
- NOK
- Vuositulos 2017
- 15 210
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2017
- 689 948
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RW | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RW | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 378 000 |
Vuositulos yhteensä | 15 210 |
Vastaavat yhteensä | 8 483 651 |
Velat yhteensä | 7 793 702 |
Oma pääoma yhteensä | 689 948 |
T&T
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 378 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 015 |
Liiketulos | 375 985 |
Rahoitustuotot/-kulut | −412 228 |
Tulos ennen veroja | −36 243 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −51 453 |
Vuositulos yhteensä | 15 210 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2017 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 477 575 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 076 |
Vastaavat yhteensä | 8 483 651 |
Lyhytaikainen velka | 247 833 |
Pitkäaikainen velka | 7 545 869 |
Velat yhteensä | 7 793 702 |
Sijoitettu pääoma | 20 000 |
Kertyneet voittovarat | 669 948 |
Oma pääoma yhteensä | 689 948 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 483 650 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta