E.G.E HOLDING AS
Suljettu 7. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OL
Odd Langeland1946
- Hallituksen puheenjohtaja
- GG
Geir Gabrielsen1965
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 20. loka 2022 – 7. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −4 009
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 6 982 261
- NOK
Viimeksi päivitetty: 5. syys 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OL 1946 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GG 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EK 1987 | Hallituksen jäsen | - |
OL 1946 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 28. syys 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −4 009 |
Vastaavat yhteensä | 7 012 261 |
Velat yhteensä | 30 000 |
Oma pääoma yhteensä | 6 982 261 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 7 680 |
Liiketulos | −7 680 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 499 |
Tulos ennen veroja | −9 179 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −5 170 |
Vuositulos yhteensä | −4 009 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 005 760 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 6 501 |
Vastaavat yhteensä | 7 012 261 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 30 000 |
Velat yhteensä | 30 000 |
Sijoitettu pääoma | 285 680 |
Kertyneet voittovarat | 6 696 581 |
Oma pääoma yhteensä | 6 982 261 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 012 261 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta