FURUVOLD EIENDOM AS
Suljettu 26. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- LF
Laila Furu Vold1966
- Hallituksen puheenjohtaja
- LF
Laila Furu Vold1966
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 24. tammi 2002 – 26. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 785 300
- NOK
- Vuositulos 2021
- 321 579
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 2 605 506
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LF 1966 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LF 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TJ 1962 | Hallituksen jäsen | - |
EK 1989 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 785 300 |
Vuositulos yhteensä | 321 579 |
Vastaavat yhteensä | 2 850 592 |
Velat yhteensä | 245 085 |
Oma pääoma yhteensä | 2 605 506 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 785 300 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 357 265 |
Liiketulos | 428 035 |
Rahoitustuotot/-kulut | −9 469 |
Tulos ennen veroja | 418 566 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 96 987 |
Vuositulos yhteensä | 321 579 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 717 156 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 133 436 |
Vastaavat yhteensä | 2 850 592 |
Lyhytaikainen velka | 139 657 |
Pitkäaikainen velka | 105 428 |
Velat yhteensä | 245 085 |
Sijoitettu pääoma | 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 405 506 |
Oma pääoma yhteensä | 2 605 506 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 850 592 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta