Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
V

VILLA LOKØY AS924 571 365

Vuokraus
Osakeyhtiö
Lokøyvågen 68 5357 FJELL, Norge

VILLA LOKØY AS

Suljettu 20. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 10. helmi 2020 – 20. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
568 546
NOK
Vuositulos 2021
−424 041
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−514 483
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
568 546
Vuositulos yhteensä
−424 041
Vastaavat yhteensä
2 570 265
Velat yhteensä
3 084 748
Oma pääoma yhteensä
−514 483

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
568 546
Liiketoiminnan kulut yhteensä
965 209
Liiketulos
−396 662
Rahoitustuotot/-kulut
−27 379
Tulos ennen veroja
−424 041
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−424 041

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 519 590
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
50 675
Vastaavat yhteensä
2 570 265
Lyhytaikainen velka
25 627
Pitkäaikainen velka
3 059 121
Velat yhteensä
3 084 748
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−544 483
Oma pääoma yhteensä
−514 483
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 570 265

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta