VALLE EIENDOM II HOLDING AS
Suljettu 27. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BH
Bjørn Henningsen1962
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 27. maalis 2018 – 27. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 5 217 201
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 387 030 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BH 1962 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LW | Yhteyshenkilö | - |
TR 1975 | Hallituksen jäsen | - |
MA 1977 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 5 217 201 |
Vastaavat yhteensä | 1 234 797 903 |
Velat yhteensä | 847 767 902 |
Oma pääoma yhteensä | 387 030 000 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 263 203 |
Liiketulos | −263 203 |
Rahoitustuotot/-kulut | 6 163 901 |
Tulos ennen veroja | 5 900 698 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 683 497 |
Vuositulos yhteensä | 5 217 201 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 178 571 944 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 56 225 959 |
Vastaavat yhteensä | 1 234 797 903 |
Lyhytaikainen velka | 36 421 106 |
Pitkäaikainen velka | 811 346 796 |
Velat yhteensä | 847 767 902 |
Sijoitettu pääoma | 384 263 017 |
Kertyneet voittovarat | 2 766 983 |
Oma pääoma yhteensä | 387 030 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 234 797 903 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta