SCA GROUP AS
Toiminnassa
Stillas - Scaffon: Stillasutleie & salg
Stillaser i høy kvalitet og til gode priser! Vi tilbyr pålitelig stillasutleie & salg . Skreddersydde løsninger for alle typer prosjekter !
Eie og investere i aksjer og andre selskaper og virksomheter i inn og
utlandet, samt investeringer i eiendom, anleggsmidler, samt kjøp, salg
og utleie av fast eiendom og alt som står i forbindelse av det.
Eie aksjer, samt investeringer i virksomheter av enhver art i inn- og
utland.
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 27. huhti 2015
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 100 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- 225 835
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −33 693
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 100 000 | 100 % |
Osakkeet omistaa SCA GROUP AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % | |
| Tavalliset osakkeet | 1 500 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 0Liiketulos 2025: NOK 2 835Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 225 835 | −22 823 | −7 112 | −18 268 | −67 877 |
Vastaavat yhteensä | 92 438 | 59 249 | 59 957 | 62 658 | 60 458 |
Velat yhteensä | 126 132 | 318 777 | 296 662 | 292 251 | 271 784 |
Oma pääoma yhteensä | −33 693 | −259 528 | −236 705 | −229 593 | −211 325 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | −2 835 | 24 483 | 6 853 | 18 276 | 67 874 |
Liiketulos | 2 835 | −24 483 | −6 853 | −18 276 | −67 874 |
Rahoitustuotot/-kulut | 223 000 | 1 661 | −259 | 8 | −3 |
Tulos ennen veroja | 225 835 | −22 823 | −7 112 | −18 268 | −67 877 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 225 835 | −22 823 | −7 112 | −18 268 | −67 877 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 31 000 | 1 000 | 1 000 | 59 249 | 59 249 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 61 438 | 58 249 | 58 957 | 3 409 | 1 209 |
Vastaavat yhteensä | 92 438 | 59 249 | 59 957 | 62 658 | 60 458 |
Lyhytaikainen velka | 47 632 | 65 477 | 48 262 | 62 251 | 271 784 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 253 300 | 248 400 | 230 000 | 0 |
Velat yhteensä | 126 132 | 318 777 | 296 662 | 292 251 | 271 784 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −63 693 | −289 528 | −266 705 | −259 593 | −241 325 |
Oma pääoma yhteensä | −33 693 | −259 528 | −236 705 | −229 593 | −211 325 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 92 438 | 59 249 | 59 957 | 62 658 | 60 458 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit