LINDEBERGSMAUET 8 AS
Suljettu 1. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BO
Bjørn Ove Nymark1966
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 23. tammi 2020 – 1. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 7 376 776
- NOK
- Vuositulos 2022
- 3 763 459
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 639 877
- NOK
Viimeksi päivitetty: 23. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BO 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 376 776 |
Vuositulos yhteensä | 3 763 459 |
Vastaavat yhteensä | 5 519 233 |
Velat yhteensä | 4 879 356 |
Oma pääoma yhteensä | 639 877 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 376 776 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 556 157 |
Liiketulos | 4 820 619 |
Rahoitustuotot/-kulut | 4 329 |
Tulos ennen veroja | 4 824 948 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 061 489 |
Vuositulos yhteensä | 3 763 459 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 519 233 |
Vastaavat yhteensä | 5 519 233 |
Lyhytaikainen velka | 4 872 756 |
Pitkäaikainen velka | 6 600 |
Velat yhteensä | 4 879 356 |
Sijoitettu pääoma | 616 477 |
Kertyneet voittovarat | 23 400 |
Oma pääoma yhteensä | 639 877 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 519 233 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta