VIGDAL EIENDOM AS
Suljettu 16. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- LE
- Hallituksen puheenjohtaja
- CS
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 28. huhti 2012 – 16. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 300 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 61 605
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 628 387
- NOK
Viimeksi päivitetty: 20. loka 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CS | Hallituksen puheenjohtaja | - |
LE | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 16. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 300 000 |
Vuositulos yhteensä | 61 605 |
Vastaavat yhteensä | 2 344 044 |
Velat yhteensä | 1 715 657 |
Oma pääoma yhteensä | 628 387 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 300 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 140 451 |
Liiketulos | 159 549 |
Rahoitustuotot/-kulut | −80 564 |
Tulos ennen veroja | 78 985 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 17 380 |
Vuositulos yhteensä | 61 605 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 139 800 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 204 244 |
Vastaavat yhteensä | 2 344 044 |
Lyhytaikainen velka | 13 820 |
Pitkäaikainen velka | 1 701 838 |
Velat yhteensä | 1 715 657 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 598 387 |
Oma pääoma yhteensä | 628 387 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 344 044 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta