Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

AMBIO EIENDOM AS918 659 978

Vuokraus
Osakeyhtiö
Fabrikkveien 10 4033 STAVANGER, Norge

AMBIO EIENDOM AS

Suljettu 7. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
6 vuotta
- 6. maalis 2017 – 7. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
603 776
NOK
Vuositulos 2022
−1 130 129
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
5 235 633
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
R
RSM NORGE AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
603 776
Vuositulos yhteensä
−1 130 129
Vastaavat yhteensä
9 754 753
Velat yhteensä
4 519 120
Oma pääoma yhteensä
5 235 633

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
603 776
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 904 560
Liiketulos
−1 300 784
Rahoitustuotot/-kulut
−144 326
Tulos ennen veroja
−1 445 110
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−314 981
Vuositulos yhteensä
−1 130 129

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
9 754 753
Vastaavat yhteensä
9 754 753
Lyhytaikainen velka
274 217
Pitkäaikainen velka
4 244 903
Velat yhteensä
4 519 120
Sijoitettu pääoma
3 733 014
Kertyneet voittovarat
1 502 619
Oma pääoma yhteensä
5 235 633
Oma pääoma ja velat yhteensä
9 754 753

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta