BÆRUM MALERMESTERFORRETNING AS
Toiminnassa
Malervirksomhet rettet mot bygg og anleggsbransjen og for
privatpersoner. I tillegg skal selskapet drive investeringsvirksomhet
av enhver art, herunder deltakelse i andre selskaper samt alt som står
i forbindelse hermed.
Malervirksomhet boliger og næringsbygg.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- GN
- Hallituksen puheenjohtaja
- GB
- Vuosia perustamisesta
- 18 vuotta
- alkaen 17. joulu 2008
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 18
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 2 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 18 575 671
- NOK
- Vuositulos 2025
- −1 509 760
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 294 311
- NOK
Viimeksi päivitetty: 15. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GN | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GB | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
CB 1969 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GB | Hallituksen puheenjohtaja | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 2 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 6 653 475Liiketulos 2025: NOK 271 974Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 18 575 671 | 21 796 524 | 22 563 413 | 17 672 200 | 13 935 855 |
Vuositulos yhteensä | −1 509 760 | 305 920 | −274 587 | 385 659 | 298 122 |
Vastaavat yhteensä | 5 118 376 | 5 741 904 | 5 667 846 | 4 514 909 | 4 171 020 |
Velat yhteensä | 4 824 065 | 4 588 957 | 4 820 818 | 3 591 875 | 3 633 646 |
Oma pääoma yhteensä | 294 311 | 1 152 947 | 847 027 | 923 034 | 537 375 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 18 575 671 | 21 796 524 | 22 563 413 | 17 672 200 | 13 935 855 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 20 091 059 | 21 383 431 | 22 913 078 | 17 179 429 | 13 561 537 |
Liiketulos | −1 515 387 | 413 093 | −349 665 | 492 771 | 374 319 |
Rahoitustuotot/-kulut | 5 627 | 10 585 | 7 485 | 6 956 | 7 888 |
Tulos ennen veroja | −1 509 760 | 423 678 | −342 180 | 499 727 | 382 207 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 117 758 | −67 593 | 114 068 | 84 085 |
Vuositulos yhteensä | −1 509 760 | 305 920 | −274 587 | 385 659 | 298 122 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 212 308 | 174 778 | 200 937 | 210 854 | 146 355 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 906 068 | 5 567 126 | 5 466 908 | 4 304 055 | 4 024 665 |
Vastaavat yhteensä | 5 118 376 | 5 741 904 | 5 667 846 | 4 514 909 | 4 171 020 |
Lyhytaikainen velka | 4 824 065 | 4 588 957 | 4 820 818 | 3 591 875 | 3 633 646 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 4 824 065 | 4 588 957 | 4 820 818 | 3 591 875 | 3 633 646 |
Sijoitettu pääoma | 1 003 705 | 352 580 | 352 580 | 154 000 | 154 000 |
Kertyneet voittovarat | −709 394 | 800 367 | 494 447 | 769 034 | 383 375 |
Oma pääoma yhteensä | 294 311 | 1 152 947 | 847 027 | 923 034 | 537 375 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 5 118 376 | 5 741 904 | 5 667 846 | 4 514 909 | 4 171 020 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset