RINGVEIEN 4 AS
Suljettu 13. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- TD
Thor Drechsler1967
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 31. heinä 2007 – 13. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 7 800 579
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 493 459
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 24 946 409
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
TD 1967 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 800 579 |
Vuositulos yhteensä | 2 493 459 |
Vastaavat yhteensä | 42 580 159 |
Velat yhteensä | 17 633 750 |
Oma pääoma yhteensä | 24 946 409 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 800 579 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 814 461 |
Liiketulos | 4 986 118 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 789 209 |
Tulos ennen veroja | 3 196 910 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 703 451 |
Vuositulos yhteensä | 2 493 459 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 42 195 112 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 385 047 |
Vastaavat yhteensä | 42 580 159 |
Lyhytaikainen velka | 3 996 143 |
Pitkäaikainen velka | 13 637 607 |
Velat yhteensä | 17 633 750 |
Sijoitettu pääoma | 8 532 766 |
Kertyneet voittovarat | 16 413 643 |
Oma pääoma yhteensä | 24 946 409 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 42 580 159 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta