Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
F

FYRESDAL UTVIKLING AS912 451 453

Vuokraus
Osakeyhtiö
Sørbygda 3870 FYRESDAL, Norge

FYRESDAL UTVIKLING AS

Suljettu 29. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
10 vuotta
- 28. syys 2013 – 29. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
17 000
NOK
Vuositulos 2022
−165 022
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−735 986
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
17 000
Vuositulos yhteensä
−165 022
Vastaavat yhteensä
572 301
Velat yhteensä
1 308 287
Oma pääoma yhteensä
−735 986

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
17 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
145 690
Liiketulos
−128 690
Rahoitustuotot/-kulut
−36 332
Tulos ennen veroja
−165 022
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−165 022

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
572 301
Vastaavat yhteensä
572 301
Lyhytaikainen velka
15 610
Pitkäaikainen velka
1 292 677
Velat yhteensä
1 308 287
Sijoitettu pääoma
2 000 000
Kertyneet voittovarat
−2 735 986
Oma pääoma yhteensä
−735 986
Oma pääoma ja velat yhteensä
572 301

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta