OMNIA EIENDOM AS
Suljettu 12. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- MH
Morten Hotvedt1970
- Toiminta-aika
- 3 vuotta
- - 10. maalis 2020 – 12. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −235 990
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 404 782
- NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MH 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
ER 1974 | Hallituksen jäsen | - |
MT | Hallituksen jäsen | - |
AH 2004 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −235 990 |
Vastaavat yhteensä | 4 027 466 |
Velat yhteensä | 3 622 684 |
Oma pääoma yhteensä | 404 782 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 86 811 |
Liiketulos | −86 811 |
Rahoitustuotot/-kulut | −149 179 |
Tulos ennen veroja | −235 990 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −235 990 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 842 907 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 184 559 |
Vastaavat yhteensä | 4 027 466 |
Lyhytaikainen velka | 26 040 |
Pitkäaikainen velka | 3 596 644 |
Velat yhteensä | 3 622 684 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 304 782 |
Oma pääoma yhteensä | 404 782 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 027 466 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta