AN MALER AS
Toiminnassa
Byggevirksomhet; Maling, snekker, murer, flislegger, vedlikehold,
andre byggeoppgaver og andre produkter/tjenester som naturlig hører
sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende
virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg
interessert i andre foretak.
Avainsanat
assemblydoorswindowsdoor frameswindow framesinstallationkitchen fittingswardrobesstairsshop fittingscladdingceilingswalls
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SN
- Hallituksen puheenjohtaja
- SN
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 2. helmi 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 460 100
- NOK
- Vuositulos 2025
- −44 513
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −9 491
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SN | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SN | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NS | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 6. heinä 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
NS | Tavalliset osakkeet | 30 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 460 100 | 208 000 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −44 513 | 34 992 | −29 970 |
Vastaavat yhteensä | 67 936 | 80 946 | 30 |
Velat yhteensä | 77 427 | 45 924 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | −9 491 | 35 022 | 30 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 460 100 | 208 000 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 504 335 | 171 301 | 29 970 |
Liiketulos | −44 235 | 36 699 | −29 970 |
Rahoitustuotot/-kulut | −278 | −291 | 0 |
Tulos ennen veroja | −44 513 | 36 408 | −29 970 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 1 416 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −44 513 | 34 992 | −29 970 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 67 936 | 80 946 | 30 |
Vastaavat yhteensä | 67 936 | 80 946 | 30 |
Lyhytaikainen velka | 77 427 | 45 924 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 77 427 | 45 924 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −39 491 | 5 022 | −29 970 |
Oma pääoma yhteensä | −9 491 | 35 022 | 30 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 67 936 | 80 946 | 30 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.3
Pääasiallinen toimialaryhmä
Rakennusten ja rakennelmien viimeistely
43.32
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt
43.320
Teollisuusryhmä
Rakennuspuusepän asennustyöt