Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HUSVERD AS920 482 171

Vuokraus
Osakeyhtiö
Trettevika 9 5363 ÅGOTNES, Norge

HUSVERD AS

Suljettu 7. kesäkuuta 2025, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

HUSVERD AS KONKURSBO
Kjøp, salg og utleie og utvikling av fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.
Kjøp, salg og utleie og utvikling av fast eiendom, samt det som naturlig står i forbindelse med det. Kjøp og salg av byggevarer.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
7 vuotta
- 22. helmi 2018 – 7. kesä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
255
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
16 390
NOK
Viimeksi päivitetty: 21. tammi 2025

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 20. heinä 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
1 083 961
Vuositulos yhteensä
255
321 978
Vastaavat yhteensä
435 124
1 305 934
Velat yhteensä
418 735
1 095 383
Oma pääoma yhteensä
16 390
210 551

T&T

Vuosi20232022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
1 083 961
Liiketoiminnan kulut yhteensä
22 698
318 838
Liiketulos
−22 698
765 123
Rahoitustuotot/-kulut
23 026
−352 595
Tulos ennen veroja
328
412 528
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
73
90 550
Vuositulos yhteensä
255
321 978

Taseen yhteenveto

Vuosi20232022
Pysyvät vastaavat yhteensä
370 000
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
65 124
1 305 934
Vastaavat yhteensä
435 124
1 305 934
Lyhytaikainen velka
328 112
1 004 833
Pitkäaikainen velka
90 622
90 550
Velat yhteensä
418 735
1 095 383
Sijoitettu pääoma
50 384
244 800
Kertyneet voittovarat
−33 994
−34 249
Oma pääoma yhteensä
16 390
210 551
Oma pääoma ja velat yhteensä
435 124
1 305 934

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta