HOLME EIENDOM AS
Suljettu 31. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SI
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 17. huhti 2010 – 31. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 342
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 69 445
- NOK
Viimeksi päivitetty: 26. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SI | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TL | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 342 | −126 091 |
Vastaavat yhteensä | 69 445 | 69 103 |
Velat yhteensä | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 69 445 | 69 103 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 0 | 10 061 |
Liiketulos | 0 | −10 061 |
Rahoitustuotot/-kulut | 342 | 941 |
Tulos ennen veroja | 342 | −9 120 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 116 971 |
Vuositulos yhteensä | 342 | −126 091 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 69 445 | 69 103 |
Vastaavat yhteensä | 69 445 | 69 103 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 69 445 | 69 103 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 69 445 | 69 103 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 69 445 | 69 103 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta