Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORESTATE KOKSTAD AS980 366 693

Vuokraus
Osakeyhtiö
Laguneveien 7 5239 RÅDAL, Norge

NORESTATE KOKSTAD AS

Suljettu 28. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Linkit

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
25 vuotta
- 22. joulu 1998 – 28. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−333 360
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
6 272 947
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−333 360
Vastaavat yhteensä
21 127 500
Velat yhteensä
14 854 553
Oma pääoma yhteensä
6 272 947

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
80 136
Liiketulos
−80 136
Rahoitustuotot/-kulut
−347 249
Tulos ennen veroja
−427 385
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−94 025
Vuositulos yhteensä
−333 360

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
21 127 500
Vastaavat yhteensä
21 127 500
Lyhytaikainen velka
1 314
Pitkäaikainen velka
14 853 239
Velat yhteensä
14 854 553
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
6 172 947
Oma pääoma yhteensä
6 272 947
Oma pääoma ja velat yhteensä
21 127 500

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta