SVANEM EKSAKT HOLDING AS
Toiminnassa
Holdingselskap med kjøp og salg av aksjer, samt alt hva hermed står i
forbindelse.
Holdingselskap, forvaltning av aksjer.
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KL
Kåre Lian Svanem1979
- Vuosia perustamisesta
- 6 vuotta
- alkaen 24. tammi 2020
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 7 286
- NOK
- Vuositulos 2025
- −645
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 242 905
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. touko 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KL 1979 | Chairman | 50 % suoraan |
SS | Board Member | 50 % suoraan |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KL 1979 | Chairman | 50 % suoraan |
SS | Board Member | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 12. syys 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
KL 1979 | Tavalliset osakkeet | 150 | 50 % |
SS | Tavalliset osakkeet | 150 | 50 % |
Osakkeet omistaa SVANEM EKSAKT HOLDING AS
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 450 | 14.13 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 286 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −645 | −19 725 | −6 918 | −5 862 | −5 778 |
Vastaavat yhteensä | 460 642 | 451 287 | 450 773 | 450 298 | 450 296 |
Velat yhteensä | 217 737 | 207 737 | 187 498 | 180 105 | 174 242 |
Oma pääoma yhteensä | 242 905 | 243 550 | 263 275 | 270 193 | 276 054 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 286 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 003 | 19 739 | 6 918 | 5 863 | 5 778 |
Liiketulos | −717 | −19 739 | −6 918 | −5 863 | −5 778 |
Rahoitustuotot/-kulut | 72 | 14 | 0 | 1 | 0 |
Tulos ennen veroja | −645 | −19 725 | −6 918 | −5 862 | −5 778 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −645 | −19 725 | −6 918 | −5 862 | −5 778 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 450 500 | 450 500 | 450 000 | 450 000 | 450 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 10 142 | 787 | 773 | 298 | 296 |
Vastaavat yhteensä | 460 642 | 451 287 | 450 773 | 450 298 | 450 296 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 217 737 | 207 737 | 187 498 | 180 105 | 174 242 |
Velat yhteensä | 217 737 | 207 737 | 187 498 | 180 105 | 174 242 |
Sijoitettu pääoma | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 | 300 000 |
Kertyneet voittovarat | −57 095 | −56 450 | −36 725 | −29 807 | −23 946 |
Oma pääoma yhteensä | 242 905 | 243 550 | 263 275 | 270 193 | 276 054 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 460 642 | 451 287 | 450 773 | 450 298 | 450 296 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises