GOMSRUD TOMT AS
Suljettu 4. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 1. helmi 2021 – 4. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −91 309
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PA | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 22. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −91 309 |
Vastaavat yhteensä | 3 271 819 |
Velat yhteensä | 3 241 819 |
Oma pääoma yhteensä | 30 000 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 9 688 |
Liiketulos | −9 688 |
Rahoitustuotot/-kulut | −107 375 |
Tulos ennen veroja | −117 063 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −25 754 |
Vuositulos yhteensä | −91 309 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 139 061 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 132 758 |
Vastaavat yhteensä | 3 271 819 |
Lyhytaikainen velka | 3 241 819 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 3 241 819 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 30 000 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 271 819 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta