RØDMYRSVINGEN 76 AS
Suljettu 18. tammikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- EO
Even Odberg1973
- Hallituksen puheenjohtaja
- EO
Even Odberg1973
- Toiminta-aika
- 13 vuotta
- - 19. syys 2011 – 18. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 510 016
- NOK
- Vuositulos 2022
- 297 031
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 910 450
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EO 1973 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EO 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HK 1975 | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 510 016 |
Vuositulos yhteensä | 297 031 |
Vastaavat yhteensä | 6 509 029 |
Velat yhteensä | 4 598 579 |
Oma pääoma yhteensä | 1 910 450 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 510 016 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 24 683 |
Liiketulos | 485 333 |
Rahoitustuotot/-kulut | −104 486 |
Tulos ennen veroja | 380 847 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 83 816 |
Vuositulos yhteensä | 297 031 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 434 394 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 74 635 |
Vastaavat yhteensä | 6 509 029 |
Lyhytaikainen velka | 100 369 |
Pitkäaikainen velka | 4 498 210 |
Velat yhteensä | 4 598 579 |
Sijoitettu pääoma | 1 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 910 450 |
Oma pääoma yhteensä | 1 910 450 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 509 029 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta