CHR. HVIDTS PLASS 3 AS
Suljettu 15. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- BA
Bente Aven Lang1952
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 19. helmi 1995 – 15. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 24 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −91 133
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 214 141
- NOK
Viimeksi päivitetty: 22. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BA 1952 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HM 1946 | Hallituksen jäsen | - |
MH | Hallituksen jäsen | - |
SL 1976 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 24 000 |
Vuositulos yhteensä | −91 133 |
Vastaavat yhteensä | 3 525 861 |
Velat yhteensä | 311 720 |
Oma pääoma yhteensä | 3 214 141 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 24 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 318 636 |
Liiketulos | −294 636 |
Rahoitustuotot/-kulut | 179 138 |
Tulos ennen veroja | −115 498 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −24 365 |
Vuositulos yhteensä | −91 133 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 621 324 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 904 537 |
Vastaavat yhteensä | 3 525 861 |
Lyhytaikainen velka | 306 782 |
Pitkäaikainen velka | 4 938 |
Velat yhteensä | 311 720 |
Sijoitettu pääoma | 116 441 |
Kertyneet voittovarat | 3 097 700 |
Oma pääoma yhteensä | 3 214 141 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 525 861 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta