Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

EIKVEIEN 36A AS928 743 225

Vuokraus
Osakeyhtiö
Liaveien 31A 3173 VEAR, Norge

EIKVEIEN 36A AS

Suljettu 18. syyskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 16. helmi 2022 – 18. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
469 327
NOK
Vuositulos 2022
31 548
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
55 978
NOK
Viimeksi päivitetty: 22. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
469 327
Vuositulos yhteensä
31 548
Vastaavat yhteensä
4 713 552
Velat yhteensä
4 657 574
Oma pääoma yhteensä
55 978

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
469 327
Liiketoiminnan kulut yhteensä
310 922
Liiketulos
158 405
Rahoitustuotot/-kulut
−119 529
Tulos ennen veroja
38 875
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
7 327
Vuositulos yhteensä
31 548

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
4 664 920
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
48 632
Vastaavat yhteensä
4 713 552
Lyhytaikainen velka
1 036 998
Pitkäaikainen velka
3 620 576
Velat yhteensä
4 657 574
Sijoitettu pääoma
24 430
Kertyneet voittovarat
31 548
Oma pääoma yhteensä
55 978
Oma pääoma ja velat yhteensä
4 713 552

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta