Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
M

MISTELPARK R1 AS923 567 933

Vuokraus
Osakeyhtiö
Konnerudgata 27 3045 DRAMMEN, Norge

MISTELPARK R1 AS

Suljettu 30. toukokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 8. loka 2019 – 30. touko 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−19 943
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
100 000
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Muut

NimiRooliOsakkeet
E
ECIT SERVICES AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−19 943
Vastaavat yhteensä
100 223
Velat yhteensä
224
Oma pääoma yhteensä
100 000

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
28 938
Liiketulos
−28 938
Rahoitustuotot/-kulut
3 370
Tulos ennen veroja
−25 568
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−5 625
Vuositulos yhteensä
−19 943

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
100 223
Vastaavat yhteensä
100 223
Lyhytaikainen velka
224
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
224
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
0
Oma pääoma yhteensä
100 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
100 223

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta