KVALAMARKA3 AS
Suljettu 1. lokakuuta 2026
Investeringsselskap.
Investeringer i aksjer, fast eiendom, og annet som står i naturlig
forbindelse med dette, herunder utleie og drift av fast eiendom.
Organisaatio
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 27. helmi 2020 – 1. loka 2026
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 656 047
- NOK
- Vuositulos 2025
- −594 876
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. loka 2026
Johto
Ei saatavilla olevia tietoja
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 64 829 872Liiketulos 2025: NOK 3 417 960Työntekijät: 31
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 656 047 | 1 216 932 | 1 134 669 | 788 317 | 816 048 |
Vuositulos yhteensä | −594 876 | −178 821 | −243 325 | 43 465 | 152 849 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 11 571 201 | 11 407 282 | 10 473 616 | 10 739 305 |
Velat yhteensä | 0 | 9 539 451 | 9 196 711 | 8 019 720 | 8 328 874 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 2 031 750 | 2 210 572 | 2 453 896 | 2 410 431 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 656 047 | 1 216 932 | 1 134 669 | 788 317 | 816 048 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 004 668 | 852 973 | 894 014 | 409 934 | 331 911 |
Liiketulos | −348 621 | 363 959 | 240 655 | 378 383 | 484 137 |
Rahoitustuotot/-kulut | −199 191 | −593 217 | −552 609 | −322 658 | −288 175 |
Tulos ennen veroja | −547 812 | −229 258 | −311 955 | 55 725 | 195 962 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 47 064 | −50 437 | −68 630 | 12 260 | 43 113 |
Vuositulos yhteensä | −594 876 | −178 821 | −243 325 | 43 465 | 152 849 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 10 784 340 | 11 097 820 | 10 470 185 | 10 665 965 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 786 861 | 309 462 | 3 431 | 73 340 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 11 571 201 | 11 407 282 | 10 473 616 | 10 739 305 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 84 463 | 77 610 | 76 000 | 201 833 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 9 454 988 | 9 119 101 | 7 943 720 | 8 127 041 |
Velat yhteensä | 0 | 9 539 451 | 9 196 711 | 8 019 720 | 8 328 874 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 2 200 000 | 2 200 000 | 2 200 000 | 2 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 0 | −168 250 | 10 572 | 253 896 | 210 431 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 2 031 750 | 2 210 572 | 2 453 896 | 2 410 431 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 0 | 11 571 201 | 11 407 282 | 10 473 616 | 10 739 305 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit