Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
J

JERNBANEGT. 12 SARPSBORG AS828 869 302

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kråkerøyveien 4 1671 KRÅKERØY, Norge

JERNBANEGT. 12 SARPSBORG AS

Suljettu 2. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 4. maalis 2022 – 2. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
728 162
NOK
Vuositulos 2022
322 466
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 951 143
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
728 162
Vuositulos yhteensä
322 466
Vastaavat yhteensä
2 272 859
Velat yhteensä
321 716
Oma pääoma yhteensä
1 951 143

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
728 162
Liiketoiminnan kulut yhteensä
314 802
Liiketulos
413 360
Rahoitustuotot/-kulut
58
Tulos ennen veroja
413 418
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
90 952
Vuositulos yhteensä
322 466

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
1 995 600
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
277 259
Vastaavat yhteensä
2 272 859
Lyhytaikainen velka
141 040
Pitkäaikainen velka
180 676
Velat yhteensä
321 716
Sijoitettu pääoma
2 368 913
Kertyneet voittovarat
−417 770
Oma pääoma yhteensä
1 951 143
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 272 859

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta