TENNISVEIEN 23 LEILIGHET II AS
Suljettu 19. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- CE
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 3. helmi 2021 – 19. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 422 437
- NOK
- Vuositulos 2021
- −80 715
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 14 983 535
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CE | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Liikkeenharjoittaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 422 437 |
Vuositulos yhteensä | −80 715 |
Vastaavat yhteensä | 15 249 271 |
Velat yhteensä | 265 736 |
Oma pääoma yhteensä | 14 983 535 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 422 437 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 491 741 |
Liiketulos | −69 304 |
Rahoitustuotot/-kulut | −34 177 |
Tulos ennen veroja | −103 481 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −22 766 |
Vuositulos yhteensä | −80 715 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 426 167 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 823 104 |
Vastaavat yhteensä | 15 249 271 |
Lyhytaikainen velka | 265 736 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 265 736 |
Sijoitettu pääoma | 14 983 535 |
Kertyneet voittovarat | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 14 983 535 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 15 249 271 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta