KARIHAUGVEIEN 89 AS
Suljettu 18. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AB
- Toiminta-aika
- 27 vuotta
- - 3. joulu 1996 – 18. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 16 347 899
- NOK
- Vuositulos 2022
- 6 475 572
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 48 107 830
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AI | Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
V Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 347 899 |
Vuositulos yhteensä | 6 475 572 |
Vastaavat yhteensä | 105 963 447 |
Velat yhteensä | 57 855 617 |
Oma pääoma yhteensä | 48 107 830 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 16 347 899 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 299 038 |
Liiketulos | 10 048 861 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 746 663 |
Tulos ennen veroja | 8 302 198 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 826 626 |
Vuositulos yhteensä | 6 475 572 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 96 107 073 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 856 374 |
Vastaavat yhteensä | 105 963 447 |
Lyhytaikainen velka | 8 746 809 |
Pitkäaikainen velka | 49 108 808 |
Velat yhteensä | 57 855 617 |
Sijoitettu pääoma | 1 112 100 |
Kertyneet voittovarat | 46 995 730 |
Oma pääoma yhteensä | 48 107 830 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 105 963 447 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta