Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
T

TUNNA HOLDING AS929 389 522

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Birger Solberg Huldreveien 21 0781 OSLO, Norge

TUNNA HOLDING AS

Suljettu 9. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 20. kesä 2022 – 9. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−8 211
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
110 948 437
NOK
Viimeksi päivitetty: 5. syys 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−8 211
Vastaavat yhteensä
110 948 437
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
110 948 437

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 213
Liiketulos
−8 213
Rahoitustuotot/-kulut
2
Tulos ennen veroja
−8 211
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−8 211

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
109 559 421
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 389 016
Vastaavat yhteensä
110 948 437
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
19 006 685
Kertyneet voittovarat
91 941 752
Oma pääoma yhteensä
110 948 437
Oma pääoma ja velat yhteensä
110 948 437

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta