CONNECT EIENDOM AS
Suljettu 14. elokuuta 2023
Merkantilbygg AS
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PG
- Toiminta-aika
- 16 vuotta
- - 8. joulu 2007 – 14. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 3 336 712
- NOK
- Vuositulos 2021
- 186 744
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −3 352 852
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PG | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 336 712 |
Vuositulos yhteensä | 186 744 |
Vastaavat yhteensä | 28 171 508 |
Velat yhteensä | 31 524 360 |
Oma pääoma yhteensä | −3 352 852 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 3 336 712 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 222 822 |
Liiketulos | 1 113 890 |
Rahoitustuotot/-kulut | −927 146 |
Tulos ennen veroja | 186 744 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 186 744 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 27 716 935 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 454 573 |
Vastaavat yhteensä | 28 171 508 |
Lyhytaikainen velka | 146 475 |
Pitkäaikainen velka | 31 377 885 |
Velat yhteensä | 31 524 360 |
Sijoitettu pääoma | 190 000 |
Kertyneet voittovarat | −3 542 852 |
Oma pääoma yhteensä | −3 352 852 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 28 171 508 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta