Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ANDR BERGS EFTF AS910 465 775

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Dag Aspelund Fastingsvei 16A 1678 KRÅKERØY, Norge

ANDR BERGS EFTF AS

Suljettu 3. joulukuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Handelsvirksomhet og det som står i forbindelse med dette herunder deltagelse i andre selskaper av lignende art og herunder også ervervelse av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 19. helmi 1995 – 3. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−10 720
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
84 417
NOK
Viimeksi päivitetty: 7. loka 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
0
Vuositulos yhteensä
−10 720
−8 787
−4 391
Vastaavat yhteensä
84 417
96 042
1 247 038
Velat yhteensä
0
905
1 143 114
Oma pääoma yhteensä
84 417
95 137
103 924

T&T

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
11 253
10 051
10 043
Liiketulos
−11 253
−10 051
−10 043
Rahoitustuotot/-kulut
−372
−945
3 444
Tulos ennen veroja
−11 625
−10 996
−6 599
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−905
−2 209
−2 208
Vuositulos yhteensä
−10 720
−8 787
−4 391

Taseen yhteenveto

Vuosi202320222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
84 417
96 042
1 247 038
Vastaavat yhteensä
84 417
96 042
1 247 038
Lyhytaikainen velka
0
0
1 140 000
Pitkäaikainen velka
0
905
3 114
Velat yhteensä
0
905
1 143 114
Sijoitettu pääoma
100 000
100 000
100 000
Kertyneet voittovarat
−15 583
−4 863
3 924
Oma pääoma yhteensä
84 417
95 137
103 924
Oma pääoma ja velat yhteensä
84 417
96 042
1 247 038

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta