Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
N

NORDLAND BETONG HOLDING AS964 113 866

Vuokraus
Osakeyhtiö
Langstranda 4 8003 BODØ, Norge

NORDLAND BETONG HOLDING AS

Suljettu 11. toukokuuta 2024

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 20. helmi 1995 – 11. touko 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
1

Talous

Vuositulos 2022
28 227 824
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
181 962 885
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. helmi 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
28 227 824
Vastaavat yhteensä
207 934 752
Velat yhteensä
25 971 867
Oma pääoma yhteensä
181 962 885

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 714 635
Liiketulos
−1 714 635
Rahoitustuotot/-kulut
31 068 815
Tulos ennen veroja
29 354 180
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
1 126 356
Vuositulos yhteensä
28 227 824

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
172 708 425
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
35 226 327
Vastaavat yhteensä
207 934 752
Lyhytaikainen velka
25 971 867
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
25 971 867
Sijoitettu pääoma
439 850
Kertyneet voittovarat
181 523 035
Oma pääoma yhteensä
181 962 885
Oma pääoma ja velat yhteensä
207 934 752

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta