SENCE AS
Toiminnassa
Drive virksomhet innen hudpleie og frisørfaget, og annet som står i
forbindelse med dette.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- NL
Nina Larsen1985
- Hallituksen puheenjohtaja
- NL
Nina Larsen1985
- Vuosia perustamisesta
- 7 vuotta
- alkaen 4. touko 2019
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 3
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 409 500
- NOK
- Vuositulos 2025
- −22 286
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −52 332
- NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NL 1985 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NL 1985 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
AU | Hallituksen jäsen | - |
SL | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LS | - | 33.33 % suoraan |
UA | - | 33.33 % suoraan |
LN 1985 | - | 33.33 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
UA | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
LS | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
LN 1985 | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 409 500 | 391 346 | 390 350 | 378 000 |
Vuositulos yhteensä | −22 286 | 25 149 | 1 072 | −3 911 |
Vastaavat yhteensä | 149 009 | 169 003 | 121 126 | 125 611 |
Velat yhteensä | 201 341 | 199 049 | 176 320 | 181 876 |
Oma pääoma yhteensä | −52 332 | −30 046 | −55 194 | −56 266 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 409 500 | 391 346 | 390 350 | 378 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 439 441 | 359 022 | 388 916 | 382 917 |
Liiketulos | −29 941 | 32 324 | 1 434 | −4 917 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 369 | −82 | 0 | 43 |
Tulos ennen veroja | −28 572 | 32 242 | 1 434 | −4 874 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −6 286 | 7 093 | 362 | −963 |
Vuositulos yhteensä | −22 286 | 25 149 | 1 072 | −3 911 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 69 520 | 16 736 | 31 675 | 50 865 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 79 489 | 152 267 | 89 451 | 74 746 |
Vastaavat yhteensä | 149 009 | 169 003 | 121 126 | 125 611 |
Lyhytaikainen velka | 201 341 | 199 049 | 176 320 | 181 876 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 201 341 | 199 049 | 176 320 | 181 876 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −82 332 | −60 046 | −85 194 | −86 266 |
Oma pääoma yhteensä | −52 332 | −30 046 | −55 194 | −56 266 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 149 009 | 169 003 | 121 126 | 125 611 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit