LILLEHAMMER PIZZERIA OG RISTAURANTE AS
Toiminnassa
Serveringsvirksomhet, restaurant- og pizzeriadrift. Kunne ha
eierandeler i andre selskaper.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- CY
Cihan Yasar1980
- Hallituksen puheenjohtaja
- HI
- Vuosia perustamisesta
- 11 vuotta
- alkaen 19. tammi 2015
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 22
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 2
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 15 262 434
- NOK
- Vuositulos 2025
- −600 593
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −2 258 730
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. loka 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CY 1980 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HI | Hallituksen puheenjohtaja | - |
CY 1980 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IM | - | 50 % suoraan |
YC 1980 | - | 50 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 2. loka 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
IM | Tavalliset osakkeet | 150 | 50 % |
YC 1980 | Tavalliset osakkeet | 150 | 50 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 262 434 | 11 812 574 | 8 960 288 | 8 837 507 | 8 722 561 |
Vuositulos yhteensä | −600 593 | −634 738 | 277 306 | −449 701 | −412 157 |
Vastaavat yhteensä | 1 740 822 | 1 528 738 | 1 211 808 | 1 045 494 | 927 179 |
Velat yhteensä | 3 999 553 | 3 186 876 | 2 235 208 | 2 346 199 | 1 778 183 |
Oma pääoma yhteensä | −2 258 730 | −1 658 138 | −1 023 400 | −1 300 706 | −851 005 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 15 262 434 | 11 812 574 | 8 960 288 | 8 837 507 | 8 722 561 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 15 787 880 | 12 391 019 | 8 624 328 | 9 218 898 | 9 105 845 |
Liiketulos | −525 446 | −578 445 | 335 960 | −381 391 | −383 284 |
Rahoitustuotot/-kulut | −75 147 | −56 293 | −58 654 | −68 310 | −28 872 |
Tulos ennen veroja | −600 593 | −634 738 | 277 306 | −449 701 | −412 157 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −600 593 | −634 738 | 277 306 | −449 701 | −412 157 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 532 579 | 260 550 | 317 554 | 370 364 | 88 586 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 208 244 | 1 268 188 | 894 254 | 675 129 | 838 593 |
Vastaavat yhteensä | 1 740 822 | 1 528 738 | 1 211 808 | 1 045 494 | 927 179 |
Lyhytaikainen velka | 3 567 357 | 2 663 311 | 2 027 611 | 2 059 909 | 1 778 183 |
Pitkäaikainen velka | 432 196 | 0 | 207 597 | 286 290 | 0 |
Velat yhteensä | 3 999 553 | 3 186 876 | 2 235 208 | 2 346 199 | 1 778 183 |
Sijoitettu pääoma | 20 834 | 20 834 | 20 834 | 20 834 | 20 834 |
Kertyneet voittovarat | −2 279 564 | −1 678 972 | −1 044 234 | −1 321 540 | −871 839 |
Oma pääoma yhteensä | −2 258 730 | −1 658 138 | −1 023 400 | −1 300 706 | −851 005 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 740 822 | 1 528 738 | 1 211 808 | 1 045 494 | 927 179 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit