Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

EITRHEIMSVEGEN 5 AS924 530 081

Vuokraus
Osakeyhtiö
Røynstrandsvegen 20 5736 GRANVIN, Norge

EITRHEIMSVEGEN 5 AS

Suljettu 24. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 4. helmi 2020 – 24. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
567 140
NOK
Vuositulos 2022
−82 233
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−217 900
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
567 140
Vuositulos yhteensä
−82 233
Vastaavat yhteensä
5 265 612
Velat yhteensä
5 483 512
Oma pääoma yhteensä
−217 900

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
567 140
Liiketoiminnan kulut yhteensä
359 467
Liiketulos
207 673
Rahoitustuotot/-kulut
−289 907
Tulos ennen veroja
−82 233
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−82 233

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
5 147 900
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
117 712
Vastaavat yhteensä
5 265 612
Lyhytaikainen velka
191 512
Pitkäaikainen velka
5 292 000
Velat yhteensä
5 483 512
Sijoitettu pääoma
55 000
Kertyneet voittovarat
−272 900
Oma pääoma yhteensä
−217 900
Oma pääoma ja velat yhteensä
5 265 612

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta