MANGAHOUSE AS
Suljettu 24. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AK
- Toiminta-aika
- 22 vuotta
- - 3. loka 2001 – 24. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 70 866
- NOK
- Vuositulos 2022
- 10 791
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 154 346
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. heinä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AK | Hallituksen puheenjohtaja | - |
PE 1955 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 70 866 |
Vuositulos yhteensä | 10 791 |
Vastaavat yhteensä | 1 451 476 |
Velat yhteensä | 1 297 130 |
Oma pääoma yhteensä | 154 346 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 70 866 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 61 622 |
Liiketulos | 9 245 |
Rahoitustuotot/-kulut | 1 546 |
Tulos ennen veroja | 10 791 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 10 791 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 401 800 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 49 676 |
Vastaavat yhteensä | 1 451 476 |
Lyhytaikainen velka | 2 281 |
Pitkäaikainen velka | 1 294 849 |
Velat yhteensä | 1 297 130 |
Sijoitettu pääoma | 500 000 |
Kertyneet voittovarat | −345 654 |
Oma pääoma yhteensä | 154 346 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 451 476 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta