Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BOLAND VIKA EIENDOM AS926 183 451

Vuokraus
Osakeyhtiö
Kanalvegen 17 6010 ÅLESUND, Norge

BOLAND VIKA EIENDOM AS

Suljettu 28. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 15. joulu 2020 – 28. syys 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−28 887
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
2 999 962
NOK
Viimeksi päivitetty: 5. heinä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
4 086 998
Vuositulos yhteensä
−28 887
2 793 318
Vastaavat yhteensä
3 826 872
7 838 876
Velat yhteensä
826 910
4 810 027
Oma pääoma yhteensä
2 999 962
3 028 849

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
4 086 998
Liiketoiminnan kulut yhteensä
54 012
496 821
Liiketulos
−54 012
3 590 177
Rahoitustuotot/-kulut
16 977
−9 000
Tulos ennen veroja
−37 035
3 581 177
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−8 148
787 859
Vuositulos yhteensä
−28 887
2 793 318

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 826 872
7 838 876
Vastaavat yhteensä
3 826 872
7 838 876
Lyhytaikainen velka
158 864
3 974 969
Pitkäaikainen velka
668 046
835 058
Velat yhteensä
826 910
4 810 027
Sijoitettu pääoma
3 028 849
3 028 849
Kertyneet voittovarat
−28 887
0
Oma pääoma yhteensä
2 999 962
3 028 849
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 826 872
7 838 876

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta