SLATLEM EIENDOM KRISTIANSUND AS
Suljettu 29. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- IS
Idar Slatlem1986
- Hallituksen puheenjohtaja
- LE
Lars Erik Grødal1983
- Toiminta-aika
- 11 vuotta
- - 24. syys 2012 – 29. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 5 211 363
- NOK
- Vuositulos 2021
- 1 840 288
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 25 718 762
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
IS 1986 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LE 1983 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
JA 1966 | Hallituksen jäsen | - |
AS 1960 | Hallituksen jäsen | - |
LJ | Hallituksen jäsen | - |
IS 1986 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 211 363 |
Vuositulos yhteensä | 1 840 288 |
Vastaavat yhteensä | 77 878 916 |
Velat yhteensä | 52 160 154 |
Oma pääoma yhteensä | 25 718 762 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 211 363 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 589 736 |
Liiketulos | 3 621 627 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 262 283 |
Tulos ennen veroja | 2 359 344 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 519 056 |
Vuositulos yhteensä | 1 840 288 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 77 809 256 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 69 659 |
Vastaavat yhteensä | 77 878 916 |
Lyhytaikainen velka | 1 146 731 |
Pitkäaikainen velka | 51 013 423 |
Velat yhteensä | 52 160 154 |
Sijoitettu pääoma | 2 375 160 |
Kertyneet voittovarat | 23 343 602 |
Oma pääoma yhteensä | 25 718 762 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 77 878 916 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta