LUNDE BOLIG AS
Suljettu 20. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AL
Audun Lunde1966
- Toiminta-aika
- 4 vuotta
- - 12. marras 2019 – 20. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −11 520
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −9 784
- NOK
Viimeksi päivitetty: 16. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AL 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TL | Hallituksen jäsen | - |
ML 1995 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 9. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −11 520 |
Vastaavat yhteensä | 2 419 |
Velat yhteensä | 12 203 |
Oma pääoma yhteensä | −9 784 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 11 121 |
Liiketulos | −11 121 |
Rahoitustuotot/-kulut | −399 |
Tulos ennen veroja | −11 520 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −11 520 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 419 |
Vastaavat yhteensä | 2 419 |
Lyhytaikainen velka | 12 203 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 12 203 |
Sijoitettu pääoma | 21 830 |
Kertyneet voittovarat | −31 614 |
Oma pääoma yhteensä | −9 784 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 419 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta