FRIESTADGÅRDEN AS
Suljettu 5. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 13. helmi 2006 – 5. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- 159 897
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 8 315 045
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
AM | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 159 897 |
Vastaavat yhteensä | 8 743 879 |
Velat yhteensä | 428 834 |
Oma pääoma yhteensä | 8 315 045 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 21 855 |
Liiketulos | −21 855 |
Rahoitustuotot/-kulut | 226 302 |
Tulos ennen veroja | 204 447 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 44 550 |
Vuositulos yhteensä | 159 897 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 793 496 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 950 383 |
Vastaavat yhteensä | 8 743 879 |
Lyhytaikainen velka | 428 834 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 428 834 |
Sijoitettu pääoma | 2 401 512 |
Kertyneet voittovarat | 5 913 533 |
Oma pääoma yhteensä | 8 315 045 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 743 879 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta